TARUS - V Finnjamboree 2004

Etusivu : Tarus UKK : Lippukunnalle : Savut alaleireittäin

   På svenska   In English
 



Savujako alaleireittäin

Tällä sivulla voit tarkastella savujakoja alaleireittäin ja savuittain. Ohjelmakartasta ilmenee mihin ohjelmaan savu osallistui milloinkin.

Jos et tiedä missä savussa lippukuntasi oli, voit käyttää selaimen hakua tai katsoa savujaosta piireittäin.

Kulo
   1001 Hämeenlinnan Pirteät
Jaakon Samoojat
Jaarlin Pojat ry
Janakkalan Ilvekset ry
Kalvolan Katajasiskot
Kalvolan Olavinpojat
Mosambik Patruila Onca
Nummen Eränkävijät
ohjelmakartta 1
   1002 Turun Metsänkävijät
Viipurin Metsänkävijät
ohjelmakartta 1
   1003 Oulun Metsänkävijät
Oulun Valppaat
ohjelmakartta 1
   1004 Saarijärven Saloveikot
Ähtärin Eräveikot
ohjelmakartta 1
   1005 Vantaan Metsänkävijät ry
ohjelmakartta 1
   1006 Alastaron Jyväset
Kyrön Kiurut ja Kokot
Loimaan Nuotioloimut
Loimaan Saviset
Mellilän Menninkäiset
Pöytyän Pöllöt
Vaakun Vartijat
ohjelmakartta 1
   1007 Kyynärön Kiertäjät
ohjelmakartta 1
   1008 Mäkipartio
ohjelmakartta 1
   1009 Noljakan Niemenkiertäjät ry
Outokummun Kipinät ja Kummun
Polvijärven Päreenpolttajat ry
ohjelmakartta 1
   1010 Korven Vaeltajat ry
Saimaan Sissit ry
Tarmontytöt ry
ohjelmakartta 2
   1011 Jokilaakson Ravut
Kopardit
Rauman Sinermot
Tasalam Boja
ohjelmakartta 2
   1012 Linnavuoren Tähyilijät
Savon Saukot ry
UK Guides Troon, Skotlanti
ohjelmakartta 2
   1013 Aitolahden Hirvi-Veikot
Aitopartio
Hiipan Pojat
Näsin Tytöt
ohjelmakartta 1
   1014 Vuorenhaltiat ry
ohjelmakartta 1
   1015 Kannonkiertäjät ry
Keiteleen Saukot ry
Kuopion Metsäpojat ry
Lepikon Tarpojat ry
Tervon Tervaspartio ry
ohjelmakartta 2
   1016 Kirisiskot ry
Mustat Veljet ry
Piisamit
Vuoren Valppaat
ohjelmakartta 2
   1017 Karkkilan Partiosiskot ry
Karkkilan Partioveikot
Nummen Samoojat
UK Guides East Lothian, Scotland
ohjelmakartta 2
   1018 Haagan Eräveikot
Haagan Sirkut
Tanska KFUM "Vafi"
ohjelmakartta 2
   1019 Harjunalustan Siniveljet
Joroisten Erätoverit ry
Kerman Kiertäjät ry
ohjelmakartta 2
   1020 Tasangon Talvikit
ohjelmakartta 1
   1021 Kymen Kotkat
Riihimäen Erätytöt ry
ohjelmakartta 1
   1022 Taiwan Girl Scout Ass.
Tuuspartio
ohjelmakartta 1
   1023 Kiirunapartio
Lapin Samoilijat
Muonion Susipirkat
Ranska EEDuF Ainée de Chalon-sur-S..
Ylläs-Partio
ohjelmakartta 1
   1024 Kullaan Kuusipeurat
Meri-Porin Partio ry
Saaren Kiertäjät ry
Teljän Partio
ohjelmakartta 1
   1025 Nuotiotytöt
Turun Sinikotkat
ohjelmakartta 1
   1026 Belgia VVKSM Stijn Mommaers
Tupshaukat
UK Scouts Epsom Air
Vehmaan Lustaset
ohjelmakartta 1
   1027 Jokisuun Kipparit ry
Liperin Kokkoveikot ry
Pielisen Metsäsissit ry
Pielisen Tytöt ja Pojat ry
Pielisensuun Samoojat ry
Tikkamäen Tikkatytöt ry
ohjelmakartta 1
   1028 Itävalta Wien 58
Limingan Niittykärpät
ohjelmakartta 1
Uitto
   2001 Irlanti Scout St. Patrick
Lauttapartio
Lauttasaaren Luotsitytöt ry
ohjelmakartta 3
   2002 Alppikauriit ry
Helsingin Erä-Leijonat ry
Sinivuoren Tytöt
Suomenlinnan Merisudet ry
Tanska Kfum Hoejdevang
ohjelmakartta 3
   2003 Hespartto ry
Suosirrit
Töölön Siniset ry
ohjelmakartta 3
   2004 Juupajoen Eräpartio
Kuhmalahden Lieskapartio
Oriveden Eräsissit
ohjelmakartta 3
   2005 Leijona Tytöt ry
Männistön Nuotta ry
Puijon Pojat
ohjelmakartta 3
   2006 Leirisiskot
Marttilan Martit
Salon Leiriveikot
ohjelmakartta 3
   2007 Vartiovuoren Pojat ry
Vartiovuoren Tytöt ry
ohjelmakartta 3
   2008 Otavaeltajat ry
UK Scouts Upton St. Leonards
ohjelmakartta 3
   2009 Kemijärven Tunturitytöt ja Pojat
Lapin Kiehiset ja Kivekkäät
UK Guides East Yorkshire
ohjelmakartta 3
   2010 Teiska-Partio
Viinikan Siniset
Viinikan Sinitytöt
ohjelmakartta 3
   2011 Jokikylän Pojat
Koroisten Sarpiot
Mietoisten Kolopuutintit
Raision KilliNallit
ohjelmakartta 3
   2012 Eräkamut ry
Jukolan Veljet ja Siskot
Keravan Korvenpojat
Klapaset ry
ohjelmakartta 3
   2013 Kaarinan Korpiklaani
Kaarinan Ristiritarit
Kaarinan Sädetytöt
Kuusiston Linnanyrjänät ry
Littoisten Pirtapiiat ry
Mustavuoren Sissit
Rantakaarinat
Ruotsi Långskeppen Vikingarna
ohjelmakartta 3
   2014 Ahjopartio ry
Evipartio
Kuortaneen Kuismat ry
Lakeuden Haukat
Markki-Partio
Valkeavuoren Urasiskot Ja Veljet
Ylihärmän Partiolaiset
ohjelmakartta 4
   2015 Hollolan Hirvenhiihtäjät ry
ohjelmakartta 4
   2016 Ankkuripartio ry
Artjärven Eränkävijät
Australia Guides 3
Kirnun Kiertäjät
Linnajoen Partiolaiset
Pukkilan Partio
ohjelmakartta 4
   2017 Kymen Vartiot ry
Pirtapiiat & Pojat
Puuha-Marit ry
ohjelmakartta 4
   2018 Irlanti C.Guides Driminagh
Kelopojat ry
Kokkopartio
ohjelmakartta 4
   2019 Juuan Kiitäjät ry
Nurmeksen Partiolaiset ry
UK Guides Luisa
ohjelmakartta 4
   2020 Kaukapartio
Niihaman Saukot
ohjelmakartta 4
   2021 Kajaanin Eränkävijät
Kajaanin Korvenpojat
ohjelmakartta 4
   2022 Keskipisteen Kairankävijät
Oulunsalon Norret
Samposet
ohjelmakartta 4
   2023 Kankaanpään Korpiveikot
Ouran Partiolaiset ry
Pomarkun Polunkävijät ry
Siikaisten Karhunveikot
ohjelmakartta 4
   2024 Keurusseudun Partiolaiset
ohjelmakartta 4
   2025 Lappeen Siniset
Lappeen Tuulitytöt
Lemin Erävä
Parikkalan Ilvekset ry
Ruokolahden Erätoverit ry
ohjelmakartta 4
   2026 Jyväskylän Versot
Palokan Partiolaiset
Pihkapartio ry
Ruotsi Ljungby
Tikkakosken Partiolaiset
Vaajan Valppaat
Valppaat Tytöt
ohjelmakartta 4
   2027 Järvisissit ry
Partio-Unnukka ry
ohjelmakartta 4
Justeeri
   3001 Tampereen Kotkat
Tampereen Lokit
ohjelmakartta 15
   3002 Henrikin Tapulitytöt
Ilpoisten Vuorenkävijät ry
Itävalta Klosterneuburg CaEx
Lätynkääntäjät ry
Tornikotkat
Tornipääskyt
Tuulihaukat ry
ohjelmakartta 15
   3003 Helsingin Kalevan Pojat
Helsingin Kalevan Tytöt ry
Hipsut ry
ohjelmakartta 15
   3004 Helsingin Versoveikot ja Siskot
Lahden Versot ry
Sarka-Versot ry
ohjelmakartta 15
   3005 Hiiden Hittavaiset ry
Sipoon Hukat
Toimen Pojat ry
ohjelmakartta 15
   3006 Huittisten Eränkävijät ry
Hyryn Korpisudet ry
Kainuun Revontulet ry
Kuhmon Siniset ry
Lallin Partio
Vaarojen Vaeltajat ry
Vuokatin Vaeltajat ry
ohjelmakartta 15
   3007 Itävalta Graz 12
Koroisten Ritarit
Maarian Kämmekät
ohjelmakartta 15
   3008 Maarian Tähkät ry
Tanska Rejseklanen
UK Guides Natalie
UK Scouts James Skitt
ohjelmakartta 15
   3009 Hirvi-Partio
Itävalta Gilde St. Kapistan
Metsän Siskot ry
Mäntyharjun Partiolaiset ry
Pertun Tähkäpartio ry
Pieksämäen Metsäsissit
Puula-Partio
Yöveden Waeltajat
ohjelmakartta 15
   3010 Illinkiertäjät ry
Pohjolan Pirteät
Rämeen Rämpijät
Saksa VCP Wuppertal
ohjelmakartta 15
   3011 Metsolan Pojat ry
Myllymarit ry
NMKY:n Katajaiset
Rantasipit ry
Viikin Vesikot
ohjelmakartta 15
   3012 Kulosaaren Meripartio
Tanska KFUM Ravnshoj
ohjelmakartta 12
   3013 Aurinkovuoren Vartijat ry
Tiirismaan Tähystäjät
ohjelmakartta 12
   3014 Australia Sean Roffey
Erä-Pirkot
Kanavan Vartijat
UK Scouts Lichfield Explorers
Vesilahden Valkohännät
ohjelmakartta 12
   3015 Ilvesveikot
Töölön Nuotioveikot
Viestitytöt ry
ohjelmakartta 12
   3016 Partiolippukunta Eräveijarit ry
Soopa ry
Toimarit ry
ohjelmakartta 12
   3017 Kanada Guide Bluewater Pathfinders
Tavastin Liljat
Turun Partio-Sissit ry
ohjelmakartta 12
   3018 Kuoreveden Kotkat
Kurun Kontiot
Längelmäen Partiolaiset
Mäntänvuoren Partiolaiset
Otsolan Pojat ja Tytöt
ohjelmakartta 12
   3019 Kilon Kipinät
Leppävaaran Korvenkävijät
Mankkaan Eräsudet
ohjelmakartta 12
   3020 Hyvinkään Metsätytöt ry
Hyvinkään Nummenpojat
ohjelmakartta 12
   3021 Mellan Kiipijät
Pellon Pailakat
Seitapartio
UK Scouts Adherton
ohjelmakartta 12
   3022 Lappeenrannan Wallisirkut ry
Lappeenrannan Walliveljet ry
Ruotsi Horus NSF
ohjelmakartta 12
   3023 Korsholms Spejare
Scoutkåren Korsfararna
Scoutkåren Spejarna
Scoutkåren Vasa Korsfararflickor
ohjelmakartta 12
   3024 Katalonia AEG Alverna
Lovisa Scoutflickor
Tammerfors Spejare
Östersundom Scouter
ohjelmakartta 12
   3025 Honkahukat ry
Ilkan Partiolaiset ry
Isojoen Metsätorrooset
ohjelmakartta 12
   3026 Jakobstads Flickscouter
Nedervetil Scoutkår Vägvisarna
Pedersörenejdens Korsbärare
Scoutkåren Brobyggarna
Scoutkåren Åfararna
ohjelmakartta 12
   3027 Itävalta "Andreas Hofer"
Itävalta "Andreas Hofer"
Käppäräpartio ry
Teljän Tuikkeet ry
ohjelmakartta 12
   3028 Auran Eräkurjet
Irlanti C.Guides Buion Mhichi
Liedon Eränkävijät
ohjelmakartta 12
   3029 Erämetsot
Pyhän Laurin Ritarit (PäPa)
Tikkurilan Siniset ry
Viro Eesti Gaidide Liit
ohjelmakartta 12
Patikka
   4001 Kuokkalan Vetehiset
Partiosiskot ry
Pateniemen Polunpolkijat
Putaan Vilkkaat
Saksa VCP Thor Heyerdahl
Toivakan Lepinkäiset
ohjelmakartta 11
   4002 Hiistulen Tytöt ry
Islanti Bjarnhedinn
islanti Daniel Kristleifsson
Islanti Oskar Eilendsson
Islanti Oskar Eiriksson
Lohjan Eräveikot ry
Lohjan Nummitytöt
Vihdin Polunlöytäjät
Virkkalan Tulentekijät
Vivamon Virittäjät
ohjelmakartta 11
   4003 Nokian Eräveikot
Nokian Partiotytöt ry
Pirkan-Pojat
Sata-Hämeen Vasamat
Tanska Sct. Jacob
ohjelmakartta 11
   4004 Laihian Eräpojat ja Tytöt
Vaasan Metsäveikot
Vaasan Partiotytöt ry
ohjelmakartta 11
   4005 Ekin Partio ry
Korven Koukkaajat
Otavan Otsot
Savon Sissit
Sokkalan Sissit
ohjelmakartta 11
   4006 Hakkistytöt
Piikkiön Tammipartio
Sauvojapojat
UK Guides North Tyneside
ohjelmakartta 11
   4007 Pitkäjärven Vaeltajat
ohjelmakartta 11
   4008 Kaiskun-Kävijät ry
Kiihtelyksen Nuotiosissit ry
Rantakylän Rämpijät ry
Taiwan Scouts
Vaaran Veljet ja Siskot ry
Vaarojen Siskot ja Veikot ry
ohjelmakartta 11
   4009 Ikaalisten Korpi-Kotkat
Ikaalisten Tuulihaukat
Kihniön Katajaiset
Mouhijärven Metsot
Suodenniemen Suonkiertäjät
ohjelmakartta 13
   4010 NMKY:n Rastipartio
Saksa Die Adler
ohjelmakartta 11
   4011 Irlanti C.Guides Naomh Tomas
Kartanopartio ry
Rekolan Metsäsiskot ry
Rekolan Metsäveikot
ohjelmakartta 11
   4012 Napapiirin Pojat ry
Napapiirin Tytöt
ohjelmakartta 11
   4013 Hirviveikot ry
Riihipääskyt ry
ohjelmakartta 11
   4014 Mynämäen Maahiset
Saksa VCP Panther
Yläneen Korpijunkkarit
ohjelmakartta 13
   4015 08 Piirin suorat jäsenet
Puijon Pakertajat ry
ohjelmakartta 11
   4016 Kalevan Karhut
Kalevan Suuntatytöt ry
Messukylän Metsäpojat
Tampereen Eräkarhut
ohjelmakartta 11
   4017 Itävalta Graz 3
Marjatat
Mikon Pojat
Perttelin Piketit
Ranska Poste Pionnier de Chaville
ohjelmakartta 13
   4018 Launeen Lähdesiskot
Lähteen Vartijat ry
ohjelmakartta 11
   4019 Euran Peurat
Narvin Tytöt
Säkylän Partio ry
ohjelmakartta 6
   4020 Eiran Vihervillit ry
Katajanokan Karhunkaatajat ry
ohjelmakartta 11
   4021 Tervapartio
ohjelmakartta 6
   4022 Järvihaukat
Viherlaakson Peurat ry
ohjelmakartta 13
   4023 Härmän Tähystäjät
Simpsiön Karhut
Simpsiön Siskot
ohjelmakartta 11
   4024 Kuuhankaset ry
Saksa St. Georg Münster
ohjelmakartta 11
   4025 Forssan Tornitulet
Jokioisten Korvenkävijät
Koijärven Kurjet
Punkalaitumen Metsänkävijät
Urjan Varstat ry
ohjelmakartta 11
   4026 Helsingin Eräkaverit
Helsingin Siniset
Kara-Karhut
ohjelmakartta 11
   4050 Olarin Eräkotkat ry
Oravanmarjat
Spejarna i Gamlakarleby
UK Scouts Paula Tuutti
ohjelmakartta 6
Korpi
   5001 Kiukaisten Metsäveikot ry
Elimäen Metsäsudet
Jaalan Jalopeurat
Kouvolan Metsäveikot ry
Kouvolan Nuotio-Sissit
Kouvolan Salpasirkat ry
Kouvolan Tyttöpartio ry
Kuusankosken Metsänkävijät ry
Kuusankosken Partiotytöt ry
Kymenrannan Tytöt ry
Myllykosken Koskikarat ry
Utin Pilvenveikot
Valkealan Kolmisoihtu
ohjelmakartta 9
   5002 Hämeenkyrön Hälläpyörät
Itävalta Gruppe Gablitz
Katalonia, AEG Can Baró
Kyröskosken Karhunpojat
Ylöjärven Otava ry
Ylöjärven Viittaveljet
ohjelmakartta 9
   5003 Kiehiset ry
ohjelmakartta 9
   5004 Ahertajat ry
Islanti Vifill
Mikaelin Sinikellot
Partio-Puhurit ry
Turun Mikaelin Siniset
ohjelmakartta 9
   5005 Belgia VVKSM Raf & kaverit
Kirkkonummen Metsänkävijät
Kirkkonummen Metsäntytöt
ohjelmakartta 8
   5006 Aarnikarhut
Aarnivalkeat
Brysselin Tuulihaukat
ohjelmakartta 8
   5007 Kallin Kanervat ry
Keminmaan Kivekkäät
Pohjolan Tytöt ry
Simon Kuutit
UK Guides South Yorkshire
Veitsiluodon Metsänkävijät
ohjelmakartta 8
   5008 Helsingin Kotkat ry
Kelovartijat
Kontupojat ry
Kontutytöt
Saksa Jochen Sulovsky
Solmutytöt ja Portimon Pojat ry
Vaaran Vaeltajat ry
ohjelmakartta 8
   5009 Helsingin Metsänkävijät
Susiveikot ry
ohjelmakartta 8
   5010 Nastapartio ry
ohjelmakartta 8
   5011 Halssilan Haukat
Kortepartio
Kulhan Kulkijat
Kuuvalon Vaeltajat ry
Kyypartio
Lievestuoreen Partiopojat ry
Lievestuoreen Tuulentytöt ry
Vihtavuoren Visaiset
ohjelmakartta 8
   5012 Harjavallan Pirkat
Luvian Loukke
Nakkilan Partiolaiset
ohjelmakartta 8
   5013 Harjun Veikot
Lentävän Samoojat
Saksa CP Dreieich
Tesoman Sinisiskot
ohjelmakartta 8
   5014 Jurvan Saloveikot
Kauhajoen Kytöveikot ry
Kristiinan Havukat
Kurikan Korvenkävijät ry
Parran Haltiat ry
ohjelmakartta 8
   5015 Rautalammin Rautiaiset ry
Saksa St. Georg St. Michael Perlach
Suonenjoen Sirkut ja Sotkat ry
ohjelmakartta 9
   5016 Anttolan Viiriäiset
Juvan Partioveikot ry
Mikkelin Leiritytöt ry
Mikkelin Toimenpojat
ohjelmakartta 8
   5017 Kulman Kiertäjät ry
Myyrpartio ry
ohjelmakartta 8
   5018 Joensuun Eräsissit ry
Joensuun Metsänkävijät ry
Karjalan Tytöt ry
Pyhäselän Eräsotkat ry
ohjelmakartta 8
   5019 Vaasan Siniset Partiopojat ry
Vaasan Siniset Partiotytöt
ohjelmakartta 8
   5020 Niipperin Nuolihaukat
ohjelmakartta 8
   5021 Puhurin Pojat ry
Turun Tähti-Tytöt ry
ohjelmakartta 9
   5022 Sinisissit
Tapulitytöt
ohjelmakartta 9
   5023 Hervannan Hukat
Härmälän Haukat
Härmälän Ilvestytöt ry
Kosken Kerkät
Multisillan Katajat
Ruotsi Mariestad
Ruotsi Masthuggets Scoutkår
ohjelmakartta 8
   5024 Auran Tähti Pojat
Hirvensalon Eräpojat ry
Kupittaan Henrikin Pojat
Toivon Erätytöt
Turun Eränkävijät
ohjelmakartta 8
   5025 Haminan Rantarillit ry
Karhulan Kanttarellit ry
Nuotio-Vehkat ry
Rajan Reippaat ry
ohjelmakartta 8
   5026 Muhoksen Metsänkävijät
Suomuuraimet ja Sutipurikat
Tyrnävän Mustavarikset ry
Vaalan Metsänkävijät
ohjelmakartta 8
   5027 Australia Guides Allison Hooper
Saksa PSG Mainz
Tammero ry
Tampereen Eräpojat
ohjelmakartta 9
   5028 Halikon Siniset
Pyhän Laurin Ritarit (VSP)
UK Guides Buckinghamshire
ohjelmakartta 8
Stocken
   6001 Maakotkat ry
Siniritarit ry
Sisulippukunta Onnikit
ohjelmakartta 10
   6002 Jyväskylän Metsänkävijät ry
ohjelmakartta 10
   6003 Keljon Kävijät
Pihtiputaan Partiolaiset
Reippaat Pojat ry
Reippaat Tytöt ry
Siniset Samoojat ry
ohjelmakartta 7
   6004 Enson Partiosiskot ry
Taavetin Korpihaukat
Vuorenveikot
ohjelmakartta 7
   6005 Pohjan Tytöt ja Sissit
ohjelmakartta 5
   6006 Eräkurjet Pietarsaari ry
Ruotsi Henån
ohjelmakartta 10
   6007 Nousiaisten Henrikin lippukunta
Ruskon Maunun-Partio
Vahdon Korvenkävijät
ohjelmakartta 7
   6008 Kiikalan Kelopartio
Kuusenkävyt
Suomusjärven Mesoliitit
ohjelmakartta 7
   6009 Italia Francesco Elitropi
Italia Marcello Mentasti
Roineen Tytöt
ohjelmakartta 10
   6010 Paraisten Merikotkat ry
Partiolpk RajakivenKiertäjät ry
ohjelmakartta 10
   6011 Harjusiskot
Laitilan Eräsissit
Pyhärannan Korpiankkurit
Uudenkaupungin Merihait
ohjelmakartta 7
   6012 Katalonia, AEG Joan Ros
Pirjetan Partio ry
Ryttylän Eräveikot ry
Santamäen Palokärjet ry
ohjelmakartta 7
   6013 Kärkölän Kärpät ry
Myrskylinnut ry
Orimattilan Samoilijat ry
Porvoon Polunlöytäjät
UK Guides LOB County
ohjelmakartta 7
   6014 Hangon Meriversot
Inkoon Samoilijat
Upinniemen Merisissit ry
Veikkolan Eräveikot
ohjelmakartta 7
   6015 Fär-saaret Johanna Petersen
Fär-saaret Jona Astrid Lambastein
Fär-saaret Sára Tummassardóttur
Fär-saaret Vanja Mikkelsen
Haapaveden Salopartio
Hanhikiven Kiertäjät
Irlanti C.Guides St. Patrick
Merituuli ry
Pohjan Ilves
Tervastuli
Vihannin Vehkat
ohjelmakartta 10
   6016 Koskenkotkat
Kuusamon Tunturisiskot ja Veikot
Käylän Kiehiset
Sveitsi Trupp Parzival
ohjelmakartta 7
   6017 Finströms Sjöscouter
Flickscoutkåren Åbo Vildar
KFUM:s Scouter Kamraterna
Kumlinge Sjöscouter
Pargas Scoutkår Skärgårdsvandrarna
Scoutkåren Ålandsflickorna
Sjöscoutkåren Spejarna
Vårdkasarnas Scouter
ohjelmakartta 10
   6018 Karis Flickorna
Kyrkslätt Scouter
Södrik Stigfinnare
ohjelmakartta 10
   6019 Flickscoutkåren Korsfararflickorna
Grankulla Scoutkår
Helsingfors KFUK/M Scouter
Munksnäs Flickscouter
Scoutkåren Muhö
Scoutkåren Tre Björkar
Toimen Tytöt ry
ohjelmakartta 10
   6020 Ahlaisten Ankkurit
Jämijärven Miilunvartijat
Kipinäpartio ry, Parkano
Pääskyparvi
Thaimaa Thai Scouts
ohjelmakartta 7
   6021 Kaavin Kiehiset ry
Kinahmin Kiipijät ry
Lapinlahden Siniveikot ry
Sonkapartio ry
Tuusniemen Tuohiset
ohjelmakartta 7
   6022 Mesikäpälät
Porin Tertut
Porin Tulitikut ry
Porin Versot ry
UK Guides Anglia Region
Ulvilan Eräpojat
ohjelmakartta 7
   6023 Koudat ry
ohjelmakartta 5
   6024 Hakasiskot ry
Karhu-Veikot
Kaskipartio
Oulunkylän Virkut ry
Ruotsi KFUK/M Hunneberg
Vuokot ry
ohjelmakartta 10
   6025 Kaivokselan Delfiinit
Koskenhaltiat ry
ohjelmakartta 5
   6026 Belgia Guides Cath.
Kappelitytöt
Meritähdet ry
Tammitytöt
ohjelmakartta 5
   6027 Hauhon Oravatytöt
Hämeen Haka-Versot
Kaskenkaatajat
Liekkitytöt
Tuuloksen Tulikourat
ohjelmakartta 10
Savotta
   7002 Espoon Metsänkävijät
Muuttolinnut ry
Tammisalon Metsänkävijät
Tapiolan Metsänkävijät
ohjelmakartta 14
   7003 Itävalta Lienz Dolomiten
Messukylän Metsätytöt ry
Toijalan Eräveikot
Valkeakosken Korvenkävijät ry
Valkeakosken Venlat
Viialan Metsänkävijät
ohjelmakartta 14
   7004 Auran Tytöt
Irlanti C.Guides Seville Place...
Kolkankävijät
Naantalin Siniset
ohjelmakartta 14
   7005 Hämeenlinnan Metsänkävijät
Rajamäen Kekäleet ry
Rajamäen Metsänkävijät
Tammelan Metsänkävijät
ohjelmakartta 14
   7006 Lahden Katajaiset
Lahden Siniset
Saksa VCP St. Kilian
Tanska Spejder-Rejser
ohjelmakartta 14
   7007 Kallan Kontiot ry
Kallan Tytöt ry
Kuilun Kulkijat ry
Maaningan Maahiset ry
Uusi-Seelanti Guides
Vehmerin Vaeltajat ry
ohjelmakartta 14
   7008 Kiimingin Virkut
Pohjan Veikot
ohjelmakartta 14
   7009 Katajaiset ja Tomerat
Suopartio ry
Säynätsalon Päijännepartio
ohjelmakartta 16
   7010 Maskun Hemmingin Pojat
Maskun Hemmingin Tyttäret
ohjelmakartta 16
   7012 Joutsenon Ainotytöt ry
Joutsenon Nuotioveljet ry
Lauritsalan Sinisiskot
Lauritsalan Siniveljet ry
Saksa Ruppichteroth
ohjelmakartta 14
   7013 Huhtapartio ry
Ilvespartio ry
Irlanti C.Guides Holy Family
Jämsätytöt ry
Korpilahden Korvensamoojat
ohjelmakartta 14
   7014 Haapajärven Eräpartio
Halkokariset
Himangan Nuotioveljet
Kannuksen Korvenkävijät ry
Kokko-Pojat ry
Liungilan Eränkävijät
Lohtajan Teiskuveljet
Nivalan Partio
Sievin Samoojat
Vetelin Koskenkävijät
Viessojat ry
ohjelmakartta 14
   7015 Hyvinkään Miilupartio ry
Hyökäpartio
Mäntsälän Metsäkävyt
ohjelmakartta 16
   7016 Myllykylän Harjuvuokot ry
Padaspartio ry
Rautvuoren Vartijat ry
Sysi-Partio
Turjankävijät ry
UK Guides S-W England
ohjelmakartta 14
   7017 Kaarnapartio
Kehäpartio ry
Keronkävijät ry
Tuikku-Tytöt ry
UK Scouts N-E Norfolk
ohjelmakartta 16
   7018 Jeanne d'Arc ry
ohjelmakartta 14
   7019 Het-Partio
Itävalta Wien 56
Vähänkyrön Eränkävijät
ohjelmakartta 14
   7021 Alankomaat Reinier Striestra
Alankomaat Wouter Zilverberg
Karimo
Rauman Partiotytöt ry
ohjelmakartta 14
   7022 Ulvilan Erätytöt ry
Väinän Vartijat ry
ohjelmakartta 16
   7023 Inarin Tunturisudet ry
Kätkän Kävijät ry
ohjelmakartta 16
   7024 Kuksat ry
Käpytytöt ry
ohjelmakartta 16
   7025 Itävalta Kosterneuburg RaRo
Langinkosken Samoojat
Merihaukat ry
Merituikut ry
ohjelmakartta 14
   7026 Kairankiertäjät
Tarvan Tapiot
UK Guides West Yorkshire South
ohjelmakartta 16
   7027 Saharan Sissit
Vuosaaren Vesipääskyt ry
ohjelmakartta 14
   7028 Pirkkalan Pirkot
Pirkkalan Sotkapojat
Tanska Hellerup Gruppe
ohjelmakartta 16
   7029 Kostian Kahlaajat
Sahalahden Sinisudet ry
Skytten Pojat
UK Guides Greater London Kent
ohjelmakartta 16
   7031 Karkun Samoojat
Keikyän Korvenkävijät ry
Kiikan Leiripeikot
Tyrvään Metsänpojat
Vammalan Nuotiosiskot
ohjelmakartta 14

 
Sivun ylälaitaan   SivukarttaSivukartta